Support for SkytterAdmin

For hjelp til SkytterAdmin generelt, kontakt NIFs support på support @ idrettsforbundet.no eller 21 02 90 90. De har oppe mellom 8 og 20 på hverdager. Dere kan også kontakte Skytterforbundet på nsf @ skyting.no eller 21 02 98 50.

Superbrukere i kretsene

Her finner dere en oversikt over de personene som er superbrukere i kretsene og som dere kan kontakte for å få hjelp. De kjenner systemene bedre enn den jevne bruker, men husk at dataproblemer er mangfoldige, dere kan ikke vente at personene nedenfor kan gi svar på alt.

Akershus Bergsvein Bårdstu Bergsvein_baardstu @ msn.com 91147760
Aust-Agder Torodd Laffen Solberg formann.aask @ gmail.com 90849356
Audun Freitag audunf78 @ gmail.com 91734178
Tor Andre Opås tor @ opaas.info
Øystein Homdrom homdrom @ hotmail.no
Buskerud Line Johansen line.johansen @ hurumenergi.no
Anita Hansen frkanitahansen @ gmail.com 90964217
Finnmark Johnny-Leo Jernsletten Johnny-leo @ jernsletten.no
Hedmark Wenche Horten whorten @ gmail.com 91151137
Ole Henning Fjeld olehenning.fjeld @ eidsivaenergi.no 95981221
Ida Marie Vasaasen idavasaasen @ hotmail.com
Hordaland Arnth Lien arnth.lien @ me.com 90137168
Møre og Romsdal Helge Kristiansen helge @ kjoretoyservice.no 95944195
Torkild Hauge mail @ xi.no 40065008
Nord-Trøndelag Finn Jarle Sørli fjsorli @ gmail.com 93036216
Nils Håvard Dahl nilshdahl @ gmail.com 90842911
Pål Anders Kristiansen paakri @ online.no 90836265
Nordland Gunnar Nordgård gunordga @ frisurf.no 90757670
Oppland Anita Roland Anita.roland @ online.no
Oslo Øystein Tvedten oysteint+NSF @ gmail.com
Rogaland Thomas Strøm thomas.strom @ lyse.net
Jan Kvalbein jank @ lyngholen24.no 48596096
Terje Eik-Nes terje @ eik-nes.com 92688725
Sogn og Fjordane Kjell Jomar Heltne kjell.jomar.heltne @ itm.no 90178060
Magnar Anton Støyva Magnarstoyva @ hotmail.com
Sør-Trøndelag Gunnar Olaussen gunnar @ olaussen.com
Sanimir Handanagic sanimirh @ online.no
Magnus Strømdal magnus.stromdal @ gmail.com 92063538
Telemark Astrid Landsverk aftrab @ online.no 90670698
Troms Rune Kanstad Rune.kanstad @ gmail.com 90028007
Kristian Kristiansen kri_stiansen @ yahoo.no 40060992
Paulina Turlewicz paulina.turlewicz @ gmail.com
Vest-Agder Jan Martin Skarberg post @ vaskrets.no 99250455
Arne Hjelmeseter hjelmes @ online.no
Vestfold
Østfold Espen Mostad espen.mostad76 @ gmail.com 930 14 412
Anders Dingstad anders.dingstad @ gmail.com 915 46 522