Feiring av Gunnar Orthe

Gunnar Orthe, Haugesund Pistolklubb  ble tirsdag 28.04.15 feiret i klubbens lokaler som årets skyttersjel 2014. Nominasjonsgrunnlaget som Norges skytterforbund har vektlagt ble lest opp av leder i Haugesund Pistolklubb, Kjell Olav Nuntun. Geir Haugsnes, medlem i Komite Opplæring gav positiv omtale, hederspris og sjekk pålydende 10.000,- kroner til valgfritt formål i pistolklubben.

Markeringen inneholdt også en flott kake som fremmøtte medlemmer og andre fikk ta del i. Klubbens lokaler var fylt opp av svært mange deltakere som ville feire Gunnar.

Gunnar selv gav lovord tilbake til klubbens gode miljø, medlemmer som er med i å få ting til, velvillighet og et positivt skyttermiljø med andre klubber og interesserte. Han takket for hederen som ble mottatt og delte den med andre som bidrar i vår felles idrett og arbeid.